Work Service Express Work Service Express

OPIEKUNKA/NIEMCY

Miejsce pracy: okolice Dortmundu
Region:

Jeżeli wyjazd traktujesz jak coś więcej niż pracę, a los podopiecznego nie jest Ci obojętny.
Jeśli w swoje obowiązki angażujesz się całym sercem, a bycie opiekunką osób starszych to dla Ciebie nie zawód ale powołanie.

Dołącz do naszego zespołu profesjonalnych opiekunek i opiekunów osób starszych.

Zadania:

Opieka nad 78-letnią Panią mieszkającą w Schwerte niedaleko Dortmundu. Podopieczna jest osobą która, porusza się samodzielnie z pomocą balkonika. Choruje na demencję oraz problemy z nietrzymaniem moczu. Podopieczna mieszka w domu sama. Starsza Pani potrzebuje pomoc w codziennej pielęgnacji. Do zadań opiekunki będzie należało również jazda samochodem (dodatek 50 euro netto) po zakupy lub do fryzjera z podopieczną.

Wymagania:

• Czynne prawo jazdy
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Mile widziane

• Referencje i podziękowania od rodzin

Na miejscu do dyspozycji opiekunki :
- internet, osobna łazienka, samochód oraz telewizja

Oferujemy
• Legalne zatrudnienie
• Wyjazd z terminie 12.06.2017 na 1 miesiąc
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1440 euro brutto
• Odprowadzanie składki ZUS od 4263 złotych brutto
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia
• Zwrot kosztów podróży - 120 Euro netto za kontrakt
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
• Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
• Opiekę rzecznika pracownika
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.