Opiekunka/-n osób starszych w Niemczech

Royal Job Agencja Pracy Sp. z. o.o.

Kraków, zagranica

Opis stanowiska pracy

Royal Job Agencja Pracy Sp. z o.o. Oddział w Krakowie oferuje zatrudnienie dla Opiekunek /-ów osób starszych w Niemczech. Posiadamy oferty pracy w domach prywatnych

Obowiązki:
Praca będzie polegała na zapewnieniu osobie starszej podstawowej opieki całodobowej i pomocy codziennej ( m.in. przygotowywanie posiłków, dbanie o higienę osobistą i komfort pacjenta, np. pomoc w ubieraniu, poruszaniu się, zażywaniu lekarstw, dotrzymywanie towarzystwa) oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Wymagamy:
-komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
-doświadczenia w opiece na osobami starszymi i/ lub chorymi
-wyrozumiałości wobec potrzeb i zachowań osób w podeszłym wieku
-odpowiedzialności
-prawo jazdy i referencje mile widziane

Oferujemy:
legalne zatrudnienie
zakwaterowanie i wyżywienie
atrakcyjne zarobki adekwatnie do kwalifikacji
opiekę polskiego koordynatora firmy za granicą
pomoc w organizacji dojazdu na miejsce pracy
elastyczny czas pobytu za granicą w miarę możliwości
perspektywę długofalowej współpracy
zwrot kosztów podróży

Serdecznie zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszego biura:

ul. Zarzecze 72 B
30-134 Kraków

Podstawą naszych działań jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego Klienta, a naszym priorytetem - jego satysfakcja. WYJEDŹ Z NAMI!

Prezentacja firmy

Agencja Pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki swiąteczne
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia