Opis stanowiska pracy

Opiekunka do starszego Pana

36304 Alsfeld Eifa / Hesja/Niemcy

Od 15.03.2019

na 2 m-ce

Wynagrodzenie: do 1400 ,- EUR + zwrot kosztów podróży

Wymagania: język komunikatywny oraz prawo jazdy

Informacje o podopiecznej/podopiecznym:

  • 82 lat, 80 kg, 172 cm
  • problemy z chodzeniem (chodzi o kulach lub przy rolatorze), pomaga w transferze
  • po wylewie
  • nadciśnienie
  • cukrzyca
  • problemy z mową, słuchem oraz wzrokiem
  • inkontynencja (mocz)
  • wymaga pomocy w kąpieli, myciu, ubieraniu się, jedzeniu, noce przesypia

Do zadań opiekunki należy również prowadzenie domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów).

Raz dziennie przychodzi PD, by umyć i przebrać pacjenta. W domu znajduje się rollator i łóżko specjalistyczne. W domu mieszka także żona podopiecznego, która nie wymaga pomocy.

Warunki mieszkaniowe: dom jednorodzinny na wsi.

Warunki dla opiekunki: własna łazienka, internet, telewizja

Zapraszamy do kontaktu!

Prezentacja firmy

Opieka dla Seniora to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi