OPIEKUNKA DO SENIORKI – Rheine - 1250 E netto - 06/11

Private Care Private Care Sp. z o. o. Sp. K.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pani Johanna w wolnych chwilach uwielbia czytać, szydełkować oraz grać w gry towarzyskie. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym wraz z córką i zięciem, którzy w razie potrzeby służą opiekunce pomocą. Seniorka uczestniczy w zajęciach rehabilitacyjnych.

Miejsce pracy: 48431 Rheine

Stawka: 1250 euro netto

Termin rozpoczęcia pracy: 06-11-2016

Długość kontraktu: 2 miesiące

Numer referencyjny: W/06/11/2016

Data dodania ogłoszenia: 17-10-2016

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty :

  • Dom jednorodzinny
  • Pokój ze standardowym wyposażeniem
  • Internet

Podstawowe obowiązki opiekunki :

  • Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
  • Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
  • Pomoc przy poruszaniu się (transfer)
  • Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
  • Prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

Informacje o seniorce :

  • Imię: Johanna
  • Waga: 90 kg
  • Wzrost: 154 cm
  • Wiek: 89 lat

Schorzenia :

  • Inkontynencja
  • Nadciśnienie
  • Parkinson
  • Problemy z poruszaniem się (balkonik, wózek)

Wymagania

O zgłoszenia prosimy kandydatów, którzy:

  • POSŁUGUJĄ SIĘ Językiem Niemieckim na poziomie B2
  • PRAWO JAZDY nie jest wymagane
  • OPIEKUN może być osoba palącą

Prezentacja firmy

PRIVATE CARE 24 Professional Sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr rej. 98... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Sport / Rekreacja, Praca Obsługa klienta