Opiekunka do pani w Witten. Oferta na 2 miesiące.

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Witten, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/07.02W
miejsce pracy: Niemcy, Witten

Opis zlecenia:

Opieki potrzebuje 82-letnia pani, która mieszka sama na przedmieściach miasta. Pani ma problemy w poruszaniu się wynikające z wieku, w razie potrzeby jest do dyspozycji balkonik. Kilka lat temu przeszła zawał serca, od tego czasu ma określoną dietę, je dużo ryb i warzyw. Do zadań Opiekunki będzie należała pomoc pani w myciu, ubieraniu się oraz przy korzystaniu z toalety. W ciągu dnia nosi wkładki, zdarzają się problemy z utrzymaniem moczu. Osoba sprawująca opiekę gotuje, robi zakupy oraz dba o utrzymanie czystości w domu. Raz w tygodniu przychodzi osoba sprzątająca. W sąsiedztwie mieszka syn podopiecznej, codziennie ją odwiedza, wtedy Opiekunka ma czas wolny. Dla osoby sprawującej opiekę jest do dyspozycji osobny pokój, jest możliwość podłączenia Internetu.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 7 lutego na okres min. 2 miesięcy.

Zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 Euro/netto/mies.,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji językowych ( zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia