Opiekunka do pani w Köln – Oferta od zaraz!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Köln , zagranica

Opis stanowiska pracy

Z Aterima Med możesz więcej!
Zostań opiekunką i weź udział w konkursie fotograficznym „Bystrym okiem Opiekunki”.
Graj o laptopa Lenovo i bony do Sephora.
Więcej informacji na stronie Aterima Med.

numer referencyjny: OOS/DE/24.07K
miejscowość: Niemcy, Köln

Opis zlecenia:

Do opieki jest 79-letnia pani (159 cm wzrostu, 70 kg wagi), która jest sparaliżowana. Podopieczna mieszka wspólnie z mężem, który pomaga w opiece. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki oraz wszelkie urządzenia mogące pomóc w podnoszeniu i transferowaniu pani. Czasami, kiedy seniorka czuje się na siłach jest w stanie poruszać się za pomocą rolatora. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby skoordynować lekarstwa. Do zadań opiekunki należy pomoc w czynnościach dnia codziennego jak mycie, ubieranie/rozbieranie, zmiana pieluchomajtek. Podopieczna samodzielnie je posiłki. Noce są przesypiane, wtedy opiekę przejmuje mąż. Opiekunka zajmuje się też domem (gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie). Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w centrum Köln. Dla osoby sprawującej opiekę jest do dyspozycji osobny pokój z Internetem.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad starszą lub chorą osobą,
• gotowość do podjęcia pracy od 24 lipca na 2 miesiące.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1150 Euro/netto/mies.,
• zwrot kosztów podróży,
• możliwość korzystania z dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia