Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/30.11T
miejsce pracy: Niemcy, Twistringen

Opis zlecenia:

Opieki potrzebuje 74-letnia pani, która przeszła operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Seniorka jest w trakcie rehabilitacji, codziennie przychodzi fizjoterapeuta, wtedy opiekunka ma czas wolny. Podopieczna zaczyna chodzić przy balkoniku, należy ją asekurować. Mimo operacji pani jest osobą pogodną, nie ma objawów otępienia starczego. Przed zabiegiem pani chętnie wychodziła z domu, spacerowała. Do zadań opiekunki będzie należała wymiana pampersów, mycie, ubieranie. Pani ma specjalną dietę, bogatą w warzywa, unika się tłuszczów i mięsa. Opiekunka gotuje oraz robi zakupy. Sklep znajduje się w sąsiedztwie. W pobliżu mieszka rodzina podopiecznej, może pomóc przy większych zakupach.  Seniorka mieszka sama w małym domu. Dla opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój. Jest możliwość podłączenia Internetu.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy 30.11 do 5.01.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 Euro/netto/mies.,
• atrakcyjna premia świąteczna,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia