Opiekun(ka) do pani po wylewie – Pilna oferta!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

okolice Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/19.04M
miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium

Opis zlecenia:

Do opieki jest 81-letnia pani (160 cm, 60 kg). Podopieczna przeszła wylew, od tego czasu porusza się na wózku. Pani potrzebuje pomocy przy zmianie pozycji oraz podczas siadania na wózek/łóżko. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst, aby wykąpać podopieczną. Pani jest również pod opieką rehabilitanta. Do zadań osoby sprawującej opiekę będzie należało dbanie o codzienną higienę podopiecznej oraz zmiana pampersów. Opiekun/opiekunka odpowiada też za gotowanie oraz utrzymywanie porządku w domu. W pobliżu mieszka rodzina podopiecznej, może pomóc przy sprawowaniu opieki. Dla opiekuna/opiekunki jest do dyspozycji pokój z osobną łazienką, telewizorem i Internetem.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 19 kwietnia na okres min. 2 miesięcy.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1120 Euro/netto/mies.,
• dodatek za dni świąteczne +50%,
• zwrot kosztów podróży,
• możliwość korzystania z dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z nasza agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia