Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,
oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO PANA

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Ratyzbony

Poszukujemy opiekunki do 81-letniego Pana, który mieszka z żoną w domu niedaleko Ratyzbony. Podopieczny jest po wylewie i ma lekką demencję. Pan porusza się za pomocą wózka/rollatora. Pan potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych( mycie, pielęgnacja ciała). Kilka razy w tygodniu przychodzi pielęgniarka.
Do dyspozycji własny pokój z łazienką i Internetem.
Od 08/06/2017 na 2 miesiące!. Wymagana komunikatywna znajomość niemieckiego i prawo jazdy

Obowiązki:

- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta)
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie)

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość
- prawo jazdy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy