Opiekun(ka) do pana w Bremen – Pilna oferta!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Bremen, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/26.09B
miejsce pracy: Niemcy, Bremen

Opis zlecenia:

Opieki wymaga 83-letni pan, który mieszka sam na przedmieściach Bremen. Senior cierpi na przewlekłą niedokrwienną chorobę serca. Podopiecznemu trzeba przypominać o regularnym przyjmowaniu leków, które rozdziela Pflegedienst. W związku z cukrzycą, codziennie przychodzą służby medyczne, aby podać insulinę. Pan porusza się na wózku, trzeba pomagać przy siadaniu/wstawaniu z niego. Do zadań będzie należało też wykonywanie czynności higienicznych (mycie, pomoc przy korzystaniu z toalety, zakładanie pieluchomajtek). Podopieczny uczęszcza na rehabilitację ruchową, ważne, aby  opiekun/opiekunka posiadał czynne prawo jazdy. Osoba sprawująca opiekę dba o czystość w domu, przygotowuje posiłki ubogie w cholesterol oraz robi zakupy. Noce są przesypiane. Do dyspozycji opiekuna/opiekunki jest osobny pokój z telewizorem.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 26 września na okres min. 2 miesięcy z możliwością przedłużenia,
• czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1120 Euro/netto/mies.,
• zwrot kosztów podróży,
• możliwość korzystania z dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna/Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia