Opis stanowiska pracy

Poszukujemy niani do 2 letniej dziewczynki.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Zakres obowiązków

  •  opieka nad dzieckiem,
  • przygotowanie posiłków,
  • spacery,
  • zabawa.

Wymagane:

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz referencje.

Wynagrodzenie od 1300 zł/m-c do uzgodnienia.

Poszukujemy chętnych do dłuższej współpracy, mile widziane osoby w wieku 20-35 lat. Praca od zaraz. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego, działamy na zlecenie naszych kl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna