Opiekun(ka) do 74-letniej pani. Oferta od 23 kwietnia.

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Hollenstedt, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/23.04H
miejsce pracy: Niemcy, Hollenstedt

Opis zlecenia:

Opieki potrzebuje 74-letnia pani, ma 165 cm wzrostu i waży 130 kg. Podopieczna porusza się przy balkoniku, w czasie spacerów korzysta z wózka. Pani choruje na niewydolność serca oraz osteoporozę. Trzeba ją asekurować w czasie chodzenia oraz przemieszczania się z wózka na łóżko. Rolą opiekuna/opiekunki będzie pomoc pani przy toalecie porannej i wieczornej, kąpanie oraz zmiana pampersów. Do dyspozycji jest krzesło toaletowe oraz łóżko pielęgnacyjne. Opiekun/opiekunka przygotowuje posiłki oraz robi zakupy. Kilka razy w tygodniu przychodzi osoba sprzątająca. Pani mieszka w domu sama. Dla opiekuna/opiekunki jest osobny pokój z telewizorem.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 23 kwietnia na okres min. 2 miesięcy.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1070 Euro/netto/mies.,
• zwrot kosztów podróży,
• możliwość korzystania z dodatkowego, prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z nasza agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia