Opiekunka do 73-letniej pani – Super oferta!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Bielefeld, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/08.11B
miejsce pracy: Niemcy, Bielefeld

Opis zlecenia:

Do opieki jest 73-letnia pani, która mieszka sama w dużym domu i potrzebuje osoby, która dotrzyma jej towarzystwa oraz pomoże w codziennym funkcjonowaniu. Seniorka oczekuje osoby cierpliwej i ciepłej, która będzie z nią rozmawiała oraz asystowała podczas wyjść z domu. Ważne, aby osoba sprawująca opiekę miała czynne prawo jazdy. Pani lubi wychodzić do restauracji, bierze udział w wydarzeniach kulturalnych. Czynności higieniczne wykonuje samodzielnie, tylko przy kąpieli potrzebuje pomocy. Od wielu lat dokuczają jej bóle kręgosłupa, wtedy trzeba pomóc przy chodzeniu, ubieraniu, schylaniu się oraz nałożyć odpowiednie maści. Starsza pani lubi dobrą kuchnię, zawsze trzeba ustalić z nią, jakie posiłki chce zjeść danego dnia. Zakupy robi opiekunka, również w porozumieniu z seniorką. Do zadań osoby sprawującej opiekę będzie należało utrzymanie czystości w domu oraz dbanie o odzież podopiecznej. Dla opiekunki jest do dyspozycji duży pokój z osobną łazienką oraz balkonem.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 8 listopada na okres 8 tygodni,
• czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1170 Euro/netto/mies.,
• atrakcyjna premia świąteczna,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia