Opiekunka do 22-letniej dziewczyny

ProAltum24 Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Podopieczna jest osobą niepełnosprawną po wypadku samochodowym, porusza się na wózku inwalidzkim. Transfer odbywa się przy pomocy liftera. Podopieczna potrzebuje pomocy w czynnościach dnia powszedniego tj. kąpanie, ubieranie, rozbieranie, korzystanie z toalety, jedzenie ale przede wszystkim potrzebuje towarzystwa, ponieważ Podopieczna jest sprawna umysłowo. Dziewczyna korzysta ze specjalnego materaca, wózka elektrycznego, krzesła toaletowego i prysznicowego. Domek został wyposażony w windę zewnętrzną. Podopieczna ma również samochód przystosowany do przewożenia osób niepełnosprawnych. Podopieczną zawozi się codziennie na rehabilitację.

Na miejscu opiekunka dostaje osobny pokój, osobą łazienkę, TV, Internet, samochód i telefon.

Wyjazd: 07.marca na 2 msc

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego i aktywne prawo jazdy kat.B

Wynagrodzenie: 1300-1400 EUR/msc NETTO

Prezentacja firmy

SeniorAktiva24 to agencja oferująca legalną pracę dla opiekunek o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne