Opiekunka 24h/7 – Niemcy

Agencja Headhunters

Ratyzbona, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters wraz ze swoim niemieckim klientem, poszukuje osób na stanowisko: Opiekun/-ka osób starszych

Opis:

Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko opiekun/-ka osób starszych, które znają przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i chciałyby podjąć pracę na terenie Niemiec. Oferta dotyczy opieki w domach prywatnych 24h/7. Do zadań opiekuna/-ki należy zarówno profesjonalna opieka nad podopiecznym, jak i prowadzenie gospodarstwa domowego, oraz inne sprawy, które są związane z ww. zakresami.

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę gwarantującą ubezpieczenie chorobowe, oraz emerytalne! (Nie odsyłamy na A1, bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pośrednika);

• Godne wynagrodzenie;

• Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie;

• Dopłaty do przejazdów;

• System zmianowy - 8 tyg. pracy / 8 tyg. przerwy;

• Wsparcie polskich i niemieckich konsultantów.

Wymagania

Wymagania:

• Komunikatywny bądź dobry język niemiecki;

• CV w języku niemieckim + zdjęcie;

• Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku opiekun/-ka;

• Dobry stan fizyczny;

• Cierpliwość i wyrozumiałość;

• Umiejętność gotowania,

• Otwartość i przyjazne nastawienie,

• Jasna sytuacja rodzinna, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia