Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nowego członka naszej fundacyjnej rodziny na stanowisko opiekuna zwierząt albo - jak kto woli - cioci lub wujka podopiecznych ośrodka adopcyjnego przy ul. Malowniczej w Łodzi. Jest to praca ze zwierzętami (psy, koty, świnka i koziołek), często fizyczna i nie zawsze lekka, dlatego poszukujemy osób sprawnych, energicznych i dobrze zorganizowanych. Nasz zespół jest zgrany i wspólnie dbamy o przyjazną, rodzinną atmosferę. Ta praca jest dla kogoś, kto kocha zwierzęta i jest uczciwy w stosunku do ludzi.

Konkretnie o obowiązkach:
- Praca od zaraz, 5 dni w tygodniu w systemie dwuzmianowym, w tym weekendy
- Rotacyjne wypuszczanie psów na spacery, karmienie i podawanie leków, sprzątanie boksów
- Opieka nad kotami, świnką i koziołkiem: karmienie, oporządzanie ich pomieszczeń
- Dbanie o czystość i porządek na całym terenie
- Reprezentowanie fundacji i dbanie o jej dobry wizerunek

Idealny kandydat:
- Ma doświadczenie w opiece nad zwierzętami, odpowiednie podejście i wielkie serce
- Jest energiczny, sprawny fizycznie, samodzielny i dobrze zarządza swoim czasem
- Ma pozytywny stosunek do życia, jest otwarty, komunikatywny i godny zaufania
- Jest gotowy do podjęcia pracy od zaraz oraz dyspozycyjny 5 dni w tygodniu
- Mile widziane osoby po technikum weterynaryjnym, a także wegetarianie/weganie

Z ręką na sercu zapewniamy:
- Najbardziej satysfakcjonującą pracę na świecie
- Uczciwych pracodawców, którzy dbają o dobro pracownika i potrafią wynagrodzić ciężką pracę
- Rodzinną atmosferę, ciekawe znajomości
- Możliwość realizowania się, podejmowania dodatkowych zadań

Miejscem pracy będzie Ośrodek Adopcyjny FNiZ

Wszystkich zainteresowanych pracą z nami zapraszamy do wysyłania CV oraz krótkiego listu motywacyjnego w treści maila (dlaczego odpowiadasz na to ogłoszenie, jakie masz doświadczenie w pracy ze zwierzętami, czego od nas oczekujesz).

Prezentacja firmy

Fundacja wspiera wszelkie działania w zakresie zwalczania bezdomnoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Weterynaria