InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opiekun Zmiany

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • sporządzanie raportów produkcyjnych,
  • zarządzanie grupą Zleceniobiorców,
  • monitorowanie realizacji zleceń,
  • pakowanie wyrobów higieniczno - medycznych wraz z kontrolą jakościową i ilościową.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji min. 3 miesiące,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny),
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą osób,
  • dokładność w wypełnianiu dokumentacji produkcyjnej,
  • znajomość obsługi MS Office, szczególnie program Excel.

Oferujemy:

  • umowę cywilno-prawną podpisaną z Interkadra Sp. z o.o.,
  • 3-zmianowy system pracy, praca pn – pt,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu procesami produkcyjnymi,
  • dofinansowanie do obiadów (koszt obiadu od ok. 3,00 zł),
  • bezpłatny autobus z okolic Korony.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.