IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Opiekun Żłobka

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Administracja publiczna poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • Opieka i edukacja dzieci
  • Współpraca z międzynarodowym teamem nauczycieli

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (specjalista: opiekuńczo-wychowawcza lub wychowanie przedszkolne) i/lub doświadczenie w pracy w żłobku lub w przedszkolu
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Serdeczność, cierpliwość, ciepło
  • Chęć pracy z dziećmi

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość zakwaterowania w Warszawie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, plany rozwojowe
  • Kursy języków obcych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Coroczna podwyżka
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.