Opis stanowiska pracy

Integracyjny Żłobek „NASZ DOMEK” na Białołęce zatrudni opiekuna.
Miejsce pracy: ul. Małej Żabki 15, Białołęka, Warszawa
Opis stanowiska:
Opiekunem w żłobku może być osoba posiadająca kwalifikacje:
a. Opiekunki dziecięcej,
b. Pielęgniarki/ położnej
d. Nauczyciela wychowania przedszkolnego / edukacji wczesnoszkolnej
f. Pedagoga opiekuńczo-wychowawczego
Opiekunem/ką w żłobku może być także osoba, która posiada, co najmniej wykształcenie średnie oraz: g. co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub przed zatrudnieniem, jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna w żłobku.

Wymagania

Poszukujemy osób, które mają bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz charakteryzuje je odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, cierpliwość, umiejętność pracy w grupie, oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów.
Dodatkowym atutem będą: kurs pierwszej pomocy, umiejętności muzyczne (śpiew, gra na instrumencie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV opatrzonego podpisaną klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

Niepubliczne Żłobki i Przedszkola Integracyjne "Nasz Domek" prowadzą dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia