Opis stanowiska pracy

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Opiekun w Domu Pomocy

Miejsce pracy: różne lokalizacje (Anglia)

Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia

OPIS STANOWISKA:

Praca w charakterze Opiekuna lub Pomocnika Opiekuna w domach opieki w UK. Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie opieka i POMOC w opiece nad osobami dorosłymi, starszymi z dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi z uwzględnieniem osób starszych chorych na demencję.

Wymagania

WYMAGANIA:

- warunek konieczny: swobodna, komunikatywna znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w opiece nad osobami dorosłymi, starszymi z różnego rodzaju dolegliwościami – wymagane referencje z dwóch różnych źródeł

- gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie UK (różne lokalizacje)

* WYMAGANE DOKUMENTY:

1. CV w języku angielskim

2. referencje z dwóch różnych źródeł

3. zaświadczenie o niekaralności

4. zaświadczenie o stanie zdrowia umożliwiającym pracę w opiece

Prezentacja firmy

GSU INTER-WORK sp.zo.o <br/>satysfakcja i bezpieczeństwo <br/> <br/>Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia