Opiekun sklepu internetowego/sprzedawca

Drony Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki i kompetencje pracownika – opiekun sklepu internetowego i sprzedawca w sklepie stacjonarnym:

1. Prowadzenie i obsługa sklepu internetowego:
- aktualizacja informacji o ofercie sprzedaży (opisy, zdjęcia, ceny)
- kompletowanie informacji o nowych produktach i wprowadzanie nowości do oferty sklepu
- dbałość o rzetelność informacji umieszczanych na stronie internetowej sklepu (z zachowaniem wytycznych pod kątem SEO)
- poprawa użyteczności (UU) oraz wyglądu sklepu internetowego, koordynacja wymaganych zmian
- bieżąca weryfikacja poprawności informacji zwartych na stronie sklepu

2. Opracowywanie i wdrażanie promocji i innych akcji marketingowych kierowanych do klientów z segmentów B2B, B2C (newsletter, promocje okresowe, itp.)
3. Przygotowywanie ofert handlowych,
4. Redagowanie i wysyłanie informacji o nowościach w sklepie,
5. Wysyłanie zdjęć i plików w odpowiedzi na zapotrzebowanie mediów I architektów,
6. Przygotowanie i wysyłanie zamówień.
7.Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym.

Wymagania

Wymagania:
Znajomość pakietu MS Office
Umiejętność swobodnego redagowania tekstów
Kreatywne i odpowiedzialne podejście do powierzanych zadań
Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
Komunikatywność i otwartość na klienta
Dobra organizacja pracy i samodzielność
Wysoka kultura osobista
Mile widziana znajomość zagadnień SEO oraz umiejętność projektowania graficznego

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz oczekiwaniami finansowymi.

CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

Prezentacja firmy

Drony Sp. z o .o. Jako lider w dostarczaniu usług w branży małeg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie