Opiekun publiczności w Instytucji Kultury

Klavo Sp. z o.o.

00-052 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• opieka nad publicznością

• udzielanie informacji dotyczących aktualnie prezentowanych wystaw (jej treść, zakres, biografie twórców) oraz merytorycznych odpowiedzi na pytania zwiedzających (zagadnienia związane z wystawami ale także dotyczące orientacji w przestrzeni galerii)

• współpraca z zespołem podczas dodatkowych wydarzeń (wernisaże, konferencje, spotkania autorskie)

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów, preferowane kierunki: artystyczne/humanistyczne (historia sztuki, studia na ASP, kulturoznawstwo, socjologia, psychologia)

• punktualność

• sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

• wysoka kultura osobista

• szeroka wiedza dotycząca sztuki współczesnej

• zainteresowanie aktualnymi trendami świata sztuki

• komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania rozmowy

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

• umiejętność płynnego i klarownego formułowania wypowiedzi

Oferujemy

• ciekawą, kreatywną pracę w jednej z najbardziej prestiżowych galerii sztuki współczesnej w Polsce

• pracę w młodym, otwartym zespole

• spotkania edukatorskie z kuratorami wystaw

• możliwość zaangażowania się w pracę przy tworzeniu nowych wystaw

• pakiet szkoleń

• możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach zamkniętych, organizowanych przez galerię

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem, opcjonalnie: certyfikaty językowe, referencje

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma współpracująca z Instytucjami Kultury

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta