Opiekun projektów teleinformatycznych

ITEL SOLUTIONS

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Wspieranie wdrożeń projektów teleinformatycznych
  • Rozwiązywanie problemów związanych utrzymaniem działania systemów, także poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Administrowanie usługami teleinformatycznymi
  • Pomoc naszym Klientom w konfiguracji i użytkowaniu usług

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Pozytywnej energii, zaangażowania i chęci rozwoju
  • Znajomości systemów z rodziny Windows i Linux
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN, WLAN, WAN
  • Wykształcenia technicznego lub informatycznego (minimum średnie)
  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjności
  • Prawa jazdy kat. B
  • Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia w telekomunikacji

Za mile widziane uznamy:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemów wirtualizacji (Vmware, Hyper-V, inne)
  • Orientację w zagadnieniach teleinformatycznych, telefonii VoIP, protokołów SIP
  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche, access pointy)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciągły rozwój, wsparcie techniczne oraz szkolenia
  • Atmosferę pracy z pasją, ciekawe projekty i różne realizacje
  • Pracę w doświadczonym zespole

Prezentacja firmy

ITEL Solutions jest operatorem świadczącym pełen zakres usług telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce