Opiekun Osób Starszych

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego - stopień podstawowy
-doświadczenie w opiece
-elastyczność
-miła aparycja
-gotowość do wyjazdów

Obowiązki:
-opieka nad podopiecznym
-opieka nad domem

Oferujemy:
-wynagrodzenia do 8000 zł za wyjazd
-umowa zlecenie, czas nieokreślony
-stabilne zatrudnienie
-stabilne wynagrodzenia
-ubezpieczenie ZUS od ponad 4000 zł
-opieka koordynatora
-dobre oferty wyjazdowe

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.