Opiekun Osób Starszych

Care Experts Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Care Experts jest częścią Grupy Medicover i specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferuje kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych, prowadzi w Warszawie Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Centrum Geriatrii i Chorób Przewlekłych oraz Dom Opieki Józefina w Józefowie.

Pilnie poszukujemy Opiekunów Osób Starszych

(lokalizacja: Warszawa)

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy z osobami starszymi
  • Możesz podjąć pracę od zaraz
  • Cechuje Cię wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia i cierpliwość
  • Posiadanie dyplomów ukończenia dodatkowych kursów kierunkowych oraz doświadczenie w pracy z seniorami z demencją i chorobą Alzheimera mile widziane

 Oferujemy:

  • stabilną współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki
  • bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Czeka na Ciebie praca, dająca wiele satysfakcji niesienia pomocy osobom starszym i chorym.

KONTAKT:
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią grupy Medicover i specjalizujemy się w opiece na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 12,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
250 zł
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne