Opiekun osób starszych

Pro-Senior Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Agencja Opieki PRO-SENIOR Sp. z o.o (KRAZ 6933) działająca w wyspecjalizowanych usługach 24 godzinnej opieki nad osobami starszymi w Niemczech poszukuję osobę na stanowisko:

Od: Pro-Senior Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

  • pracę w sprawdzonej, solidnej i rzetelnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego – do 1400 €
  • premie do 600 €
  • opiekę i wsparcie koordynatora w Niemczech
  • ubezpieczenie (kartę EKUZ), A1, ZUS
  • terminowe wypłaty
  • organizację i pokrycie kosztów podróży
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą
  • zaangażowanie, cierpliwość, empatia

Zakres obowiązków:

  • podstawowa opieka nad seniorem
  • przygotowywanie posiłków
  • towarzyszenie w życiu codziennym, utrzymywanie domu