Opis stanowiska pracy

Elder zapewnia pracę w opiece nad osobami starszymi w Wielkiej Brytanii. Zależy nam na zadowoleniu zarówno ze strony naszych podopiecznych, jak i opiekunów, dlatego oferujemy atrakcyjne warunki.
Ponieważ zainteresowanie naszymi usługami rośnie, stale szukamy osób do pracy na stanowisku opiekunów.

Jeżeli
- posiadasz profesjonalne doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- jesteś osobą rzetelną, cierpliwą i oddaną,
- masz dużo empatii i opieka nad innymi sprawia Ci radość,
- porozumiewasz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym,
- masz pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii,
- uzyskasz lub już posiadasz pełne zaświadczenie o niekaralności,
- posiadasz smartphone z dostępem do Internetu,
to znaczy, że jesteś osobą, której szukamy.

Oferujemy:
- pracę w Wielkiej Brytanii w ciągu dwóch tygodni
- pracę na pełen etat w systemie rotacyjnym co 10-12 tygodni
- stałe wsparcie zespołu
- bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
- wynagrodzenie miesięczne w wysokości 8000-10000 PLN netto

Dodatkowo:
Nasz proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów: weryfikacji CV, rozmowy telefonicznej i ostatecznej rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie. Ponosimy koszty dojazdu do Warszawy do 50 zł w jedną stronę.

Prezentacja firmy

www.elder.org

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia