Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana jest do osób mających doświadczenie w pracy z ludźmi starszymi, które są życzliwe, pełne taktu i wyrozumiałości w stosunku do drugiego człowieka wymagającego pomocy, opieki i wszelkiego wsparcia.

Do obowiązków osoby na wymienionym stanowisku będzie należało:

  • Wykonywanie czynności opiekuńczych związanych z pielęgnacją oraz obsługą pensjonariuszy
  • Dbanie o czystość w pokojach pensjonariuszy
  • Przestrzeganie godności i intymności pensjonariuszy
  • Dbanie o dobry wizerunek placówki.

Wymagania

- Wykształcenie średnie
- Doświadczenie na stanowisku opiekunki/opiekuna
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Mile widziana szkoła lub kurs z zakresu opieki nad ludźmi starszymi oraz referencje.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, zgranym zespole opiekunów
  • Umowę o pracę, dzieło lub kontrakt
  • Możliwość przeszkolenia
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Infopraca.

Prezentacja firmy

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Inne