Opiekun / opiekunka w Domu Opieki w Wielkiej Brytanii

Life&Recruitment Ltd

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Care Assistants for Care Homes in the United Kingdom

We are looking for care assistants to work in care homes in the United Kingdom;

Salary – £7,20 – £13,50 per hour depending on english level and experience.

Accommodation and full training provided.

English level required – B1.

Skype Interviews

Prezentacja firmy

www.lifeinsideuk.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Medycyna / Służba zdrowia