Opiekun/Opiekunka - Praca w Polsce

Klient infoPraca.pl

Ukraina, zagranica

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Ukraina

W związku z dynamicznym rozwojem Klient infoPraca - poszukuję osób zamieszkujących na Ukrainie do pracy w Polsce na stanowisku:

Opiekun/Opiekunka

Zadania:

  1. Kompleksowa opieka nad osobą starszą lub chorą w miejscu zamieszkania pacjenta.
  2. Zakres czynności opiekuńczych zależy od stanu zdrowia pacjenta i najczęściej obejmuje:
  • zapewnienie bezpieczeństwa pacjenta
  • pomoc przy czynnościach dnia codziennego
  • przygotowywanie posiłków

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Umiejętność komunikowanie się z osobami starszymi/ chorymi
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Posiadanie kursu opiekuna medycznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV - poprzez naciśnięcie przycisku aplikuj.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.