Opiekun/Opiekunka osób starszych

InterKadra Sp. z o.o.

Wielka Brytania, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zadania:
• odwiedzanie osób starszych/ schorowanych w ich własnych domach
• pomoc podopiecznym w czynnościach życia codziennego ( higienie osobistej, przygotowaniu posiłków, podawaniu leków etc.)

Oczekiwania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• czynne prawo jazdy kat. B (posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem)
• pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
• mile widziane doświadczenie w opiece nad starszą osobą

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• darmowy bilet lotniczy do Londynu oraz odbiór z lotniska
• umowę o pracę na warunkach brytyjskich
• stałą pracę
• pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
• co drugi weekend wolny + jeden dzień wolnego w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.