Opiekun / Opiekunka osób starszych

Heigenmoser Personalkompetenz e. K.

Niemcy, zagranica

Od: Heigenmoser Personalkompetenz e. K.
Miejsce pracy: Niemcy

Praca w Niemczech z zakwaterowaniem - Opiekun/ka w domach opieki - Premia powitalna!

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Monachium i okolicy poszukujemy obecnie osób na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych w domach opieki.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony, gwarantując stabilne zatrudnienie.
  • Jako niemiecka firma, oferujemy umowę na warunkach niemieckich - odprowadzamy składki zdrowotne i emerytalne.
  • Zakwaterowanie w spokojnej okolicy, w pokojach jednoosobowych z dostępem do Internetu opłaca firma.
  • Dodatki płacowe wynoszą odpowiednio: za pracę na zmianie nocnej i w soboty – 25%, dodatek za pracę w niedzielę – 50%, dodatek świąteczny – 100%.
  • Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie zgodnie z Twoim doświadczeniem zawodowym i wykształceniem (ok. 1300-1600€ netto/miesiąc).
  • Po zakończeniu okresu próbnego masz do dyspozycji 33 dni urlopu przeliczając na rok.
  • Zwracamy koszty dojazdu do pracy, jest również możliwość korzystania z samochodu służbowego.
  • OFERUJEMY PREMIĘ POWITALNĄ W WYSOKOŚCI 200 € WYPŁACANĄ PO UKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO ORAZ PREMIĘ ZA ZWERBOWANIE PERSONELU.

Obowiązki:

  • Podstawowa opieka i pielęgnacja pacjentów - transfer, higiena osobista, pomoc w spożywaniu posiłków.
  • Współpraca z personelem medycznym.
  • Pomoc w sporządzaniu dokumentacji.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Doświadczenie w opiece lub ukończony kurs opiekuna.
  • Cierpliwość, empatia, elastyczność, gotowość do pracy zmianowej.