Opiekun / Opiekunka osób starszych

Medvita24 Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma MEDVITA 24 świadczy usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec / Monachium. Zatrudni osoby zainteresowane pracą na stanowisku: Opiekun / Opiekunka osób starszych w Niemczech. Jesteśmy firmą przyjazna pracownikom i naszym podopiecznym

Obowiązki:

  • opieka nad osobami starszymi w domach prywatnych
  • prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:

  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • pogodne usposobienie, cierpliwość i wyrozumiałość
  • czynne prawo jazdy kat. B / będzie dodatkowym atutem
  • cierpliwość, pogodna natura i życzliwość

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie potwierdzone dokumentem A1 + karta EKUZ
  • dodatkowe ubezpieczenie ERV
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • bilet na przejazd w dwie strony
  • sprawdzone miejsca pracy
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • pomoc koordynatorów po stronie polskiej i niemieckiej

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zatrudniającą wykwalifikowany personel, świadczący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Praca dla studenta