Opiekun / Opiekunka osób starszych - Niemcy

Work On Personal LTD

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta: Praca dla Opiekunów z doświadczenia i dla Opiekunów medycznych
Miejsce pracy: całe Niemcy
od zaraz

OBOWIĄZKI:
- Sprawowanie opieki na osobą starszą w domach opieki
- Pomoc przy jedzeniu, ubieraniu i hygieny
- opiekun med.: prowadzenie dokumentacji zdrowia pacjenta

OFERUJEMY:
- Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie na warunkach niemieckich
- Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- Stawka w zależności od doświadczenia 14,50 Euro brutto
- Dieta: 15 netto Euro
- pracujemy 152 godziy w miesiacu (od pon - pt), 8 godzin dzienniena dwie zmiany
- dodatki za prace w sobote/ niedziele i swieta (+ 25%-100%)
- możliwość zakwaterowania

Wymagania

znajomosc jezyka niemieckiego stopien komunikatywny
mile widziane referencje lub kursy i swiadectwa

Prezentacja firmy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
45
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
50PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dieta 15€ + dodatki
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi