Opiekun/Opiekunka Osób Starszych i Niepełnosprawnych

Klient infoPraca.pl

Warszawa, 02-507, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi świadczona w miejscu zamieszkania Klienta

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe - ukończony kurs dla opiekunów osób starszych lub opiekuna medycznego potwierdzony dyplomem,

• wysokie poczucie odpowiedzialności, empatii, cierpliwości i punktualności

Dodatkowy atut:

• doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi, wolontariat

• dyspozycyjność, mobilność, referencje

• doświadczenie w pracy z osobami z demencją , chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona,

Prezentacja firmy

Duża, ogólnopolska organizacja z branży ochrony środowiska i recyklin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia