OPIEKUN MEDYCZNY

Sevitum Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma Servitum Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

OPIEKUN MEDYCZNY.

Praca na umowę zlecenie w wymiarze nie mniejszym niż ½ etatu.
Praca na terenie Lublina.

Wymagania:
-dyplom opiekuna medycznego,
- pełna dyspozycyjność,
- doświadczenie w opiece,
- rzetelność, sumienność.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem) przez formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)".

Prezentacja firmy

Profesjonalna opieka i rehabilitacja domowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2013
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia