Opiekun Medyczny / dom opieki w Barton-on-Sea / kwiecień 2016

Prowork.PL

00-040 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w dużej firmie /organizacji medycznej w Anglii - prześlij do nas swoje CV! UK Praca dla opiekunów osób starszych / Care Assistants z angielskim. Dom opieki Anglia Barton-on-Sea w hrabstwie Hampshire. Praca od kwietnia 2016.
Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko opiekun osób starszych z pracodawcą brytyjskim telefonicznie. Care assistant jobs in care homes UK. Apply now!

Brytyjski pracodawca, stały klient ProworkPL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi do pracy jako opiekun osoby starszej/care assistant.
Oferowana praca w ośrodku opieki w Barton-on-Sea w okolicach Bournemouth. Pracodawca zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Od kandydatów aplikujących na stanowiska dla opiekunów w UK wymagana jest dobra znajomość angielskiego.

Wymagania

znajomość języka angielskiego
wymagane referencje od poprzednich pracodawców
rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie

Warunki:
Okres pracy: roczne kontrakty
Wynagrodzenie: 6.70 funtów /godz. brutto w tygodniu, 6.85 funtów/godz. w weekendy. Po 3 miesięcznym okresie próbnym: 7.00 funtów / godz. brutto w tygodniu, 7.45 funtów / godz. brutto weekendy
Zamieszkanie: zapewnione niedaleko domu opieki, koszt 80 funtów/ tydzień
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach
kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia