Klient infoPraca.pl

Opiekun Klienta

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:  Warszawa Rembertów

Zadania:

  •  obsługa gotówkowa i bezgotówkowa
  •  analiza potrzeb i oczekiwań klienta;
  •  aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  •  realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  •  tworzenie długoterminowych relacji biznesowych
  •  bieżąca obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy

Profil Kandydata:

  •  wykształcenie średnie
  •  doświadczenie w obsłudze Klienta
  •  ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  •  umiejętność szybkiego uczenia się,
  •  wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  •  bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  •  wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  •  ciekawą pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  •  możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  system premiowy zależny od wyników pracy,
  •  atmosfera oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.