Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko
OPIEKUN KLIENTA

Osoba zatrudniona na stanowisku opiekuna będzie odpowiedzialna za:
• aktywną sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,
• inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
• organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
• pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku,
• przestrzeganie procedur i standardów, raportowanie

Wymagania

minimum 1 rok doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta lub sprzedaży / prezentacji towarów/usług
• znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
• wykształcenia min. średniego,
• komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do działania,
• znajomości obsługi komputera (MS Office).
• niekaralności
oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• nieprzeciętne stawki prowizyjne
• dodatki finansowe
• możliwość sprzedaży łatwo-dostępnych dla klientów kredytów
• szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach.
• uzyskanie certyfikatu KNUiFe
• udział w konkursach i imprezach integracyjnych

Prezentacja firmy

Doradztwo w zakresie usług bankowych, kredyty

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uwzględnione
Branża / kategoria:
Praca Bankowość