Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klientów w salonie sprzedaży,
  • analizowanie potrzeb klientów, dostosowywanie produktów i usług do ich potrzeb,
  • sprzedawanie produktów bankowych,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych (zgodnie z standardami Banku).

Wymagania:

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym (także w weekendy),
  • gotowość do pracy na terenie centrum handlowego,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej,
  • duża motywacja do pracy,
  • umiejętność nawiązywania dobrych i trwałych relacji z klientem,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zorientowane na realizację zadań,
  • pracę na pełny etat (system zmianowy),
  • pakiet socjalny (sportowy, medyczny, programy zniżkowe i lojalnościowe etc.),
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pracy tymczasowej jest  ważna do 20.11.2014 roku.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
ul. Podgórska 36
31-536 Kraków

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy