Opis stanowiska pracy

•obsługa kasowo-dysponencka
•realizacja planów sprzedażowych,
•aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami Detalicznymi,
•bieżąca obsługa Klientów w oddziale, kładąca wysoki nacisk na standardy Banku,
•budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem
•dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania

•wykształcenie: min. średnie
•doświadczenie w pracy z klientem
•podstawowa wiedza z zakresu produktów bankowych
•troska o wyniki biznesowe Banku oraz osobiste zaangażowanie w utrzymanie pozytywnej relacji z klientem.
•wysoka kultura osobista będzie stanowić duży atut kandydata,
•bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz wysoka motywacja i optymizm
•niekaralność
•biegła obsługa komputera

•pracę w spółce o ustabilizowanej sytuacji i wieloletnim doświadczeniu w branży bankowej
•praca od pon. - pt. w godz. 9.00-17.00
•w młodym zespole, używając nowoczesnych technik sprzedaży i narzędzi pracy typu tablet/smartfone
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z podstawą 2500 - 3000zł brutto (uzależnione od doświadczenia kandydata)
•jasna ścieżka kariery zawodowej
•comiesięczne wysokie dodatki w postaci nagród finansowych za realizację celu sprzedażowego i jakości obsługi
•możliwość sprzedaży jednych z lepszych produktów bankowych na rynku tj. Darmowa Pożyczka, Darmowe konto Getin Up
•bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie tkz."wczasy pod gruszą", bony bożonarodzeniowe i urodzinowe, dofinansowanie kolonii dla dzieci, możliwość skorzystania z pakietu Benefit Multisport dla pracownika i osoby towarzyszącej
•udział w licznych szkoleniach w tym zagranicznych trenerów, konkursach i eventach
•samochód służbowy po dwóch latach pracy popartej sukcesami

Prezentacja firmy

Doradztwo w zakresie usług bankowych, kredyty

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wliczone
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management