opiekun Klienta w drukarni

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Randstad Holding nv jest jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie. Systematycznie rozbudowuje swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku, posiadamy biura w ponad 60 lokalizacjach. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Codziennie wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji, zatrudnienia i rozwoju pracowników, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Naszą dewizą jest Good to know You – daj się nam poznać i Ty !

Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osoby zainteresowane podjęciem się przy czynnościach:

Nr ref.: 21906
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za obsługę maszyn kserograficznych,ploterów wielkoformatowych,
  • pomoc w kserowaniu, bindowaniu, skanowaniu
  • bezpośrednia obsługa klientów
  • obsługa komputera

Oczekiwania:
  • mile widziana znajomość obsługi oprogramowania: MS Office, Corel Draw, Photoshop
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( również w swięta) - grafik do ustalenia punkt czynny 24/7
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • nastawienie proklienckie
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ( po okresie próbnym możliwość podjęcia współpracy bezpośrednio z naszym Klientem)
  • pracę w centrum Warszawy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)