Opiekun Klienta / Specjalista ds.rekrutacji

FOODJOBS Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun Klienta/Specjalista ds.rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny z klientami, ofertowanie usługi oraz sprzedaż
  • Nawiązywanie kontaktów biznesowych i budowanie portfolio Klientów
  • Aktywność na forach branżowych, tworzenie i przeszukiwanie bazy kandydatów
  • Aktywność na portalach społecznościowych FB, IN, GL
  • Tworzenie bazy klientów oraz kandydatów

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność, odpowiedzialność, otwartość, dobra komunikacja
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Mile widziana znajomość programu SUBIEKT GT

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Umowę o pracę
  • Wolne weekendy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa+ premia uznaniowa

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Account Management