Opiekun Klienta - Poznań

Contrain Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: Contrain Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Grupa Contrain, działająca w Polsce od 1998 roku, jest częścią polsko-holenderskiej grupy kapitałowej. Świadczymy usługi w zakresie zarządzania i zatrudniania wykwalifikowanej kadry różnego szczebla głównie w branży rolnej, spożywczej i produkcyjnej.

Współpracujemy z klientami w Polsce, Holandii, Niemczech i Szwajcarii.

Posiadamy polskie i holenderskie certyfikaty, które potwierdzają naszą rzetelność i działalność w oparciu o legalne rozwiązania.

(Contrain Poland Sp. z o.o. APT 5612)

Aktualnie, powiększamy nasz zespół i rekrutujemy na stanowisko:

Opiekun Klienta

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

• ustalanie planów sprzedaży i przygotowywanie ofert,
• przygotowanie i realizacja budżetu poszczególnych projektów,
• zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w zakresie rekrutacji i zarządzania zasobem ludzkim,
• zarządzanie i planowanie zasobów ludzkich (ocena i prognoza potrzeb kadrowych, analiza posiadanych zasobów ludzkich, planowanie zatrudnienia),
• monitorowanie zadowolenia Klientów,
• monitorowanie zadowolenia pracowników,
• realizacja planów sprzedażowych,
• organizacja wyjazdów służbowych pracowników,
• nadzór nad oddelegowanymi pracownikami na terenie Holandii (jednoczesna realizacja kilkunastu projektów),
• ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy oraz zewnętrznymi zleceniodawcami,
• przygotowywanie raportów z aktualnie prowadzonych działań i stopnia realizacji planu.

Wymagania:
• umiejętności sprzedażowe,
• dobra znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego,
• prawo jazdy kat. B (czynne),
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych do krajów UE (Holandia, Niemcy),
• umiejętność pracy pod presją czasu oraz w środowisku zmiany,
• samodzielność i elastyczność w działaniu,
• wykształcenie wyższe,

Znajomość języka holenderskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.