Opiekun Klienta Kluczowego

Gi Group Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

Miejsce pracy: Głogów

ZADANIA:

  • Rozwijanie i podtrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami firmy
  • Poszukiwanie nowych klientów metodami jakościowymi
  • Regularne kontakty z klientami w celu monitorowania poziomu zadowolenia z usług
  • Zwiększanie współpracy z klientami firmy
  • Udział w spotkaniach z klientami
  • Udział w targach branżowych

WYMAGANIA:

Warunki konieczne do spełnienia:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Lekkość w prowadzeniu rozmowy i nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność oceny sytuacji i adaptacji swojej postawy
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb rozmówcy
  • Wysoka kultura osobista połączona  z pewnością siebie i poczuciem humoru
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie jako handlowiec
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Doświadczenie w pracy za granicą w którymś z państw: Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Dania

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • Wdrożenie w pracę oraz przeszkolenie z zakresu oferty firmy
  • Materiały pomocnicze
  • Współpracę z doświadczonym i dynamicznym zespołem
  • Możliwość wpływania na politykę firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.