Opiekun Klienta - Głogów

LeasingTeam Sp. z o.o.

Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

• Sprzedaż produktów bankowych,
• Pozyskiwanie nowych klientów,
• Tworzenie nowych ofert handlowych,
• Obsługa klientów indywidualnych w salonie sprzedaży znanego banku,
• Realizacja celów sprzedażowych,
• Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Łatwości nawiązywania kontaktów z nowymi Klientami,
• Motywacji oraz entuzjazmu do realizowania zadań,
• Umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
• Gotowości do pracy w dynamicznym otoczeniu,
• Szerokiego spojrzenia na możliwości oferty,
• Umiejętność prowadzenia cross-sellingu.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Możliwość pracy w prestiżowym projekcie,
• Wysokie prowizje sprzedażowe,
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju w strukturach Banku.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse