Opiekun Klienta firmy Index Copernicus

Index Copernicus Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Index Copernicus to międzynarodowa platforma promująca osiągnięcia polskiej nauki. W oparciu o autorskie rozwiązania tworzymy narzędzia informatyczne służące parametryzacji, upowszechnianiu i komercjalizacji nauki. Index Copernicus jest współtwórcą Systemu Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym (POL-on) oraz systemu POL-index, bazy odpowiedzialnej za gromadzenie informacji o cytowaniach. Pełniliśmy także funkcję operatora technicznego i merytorycznego Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN), portalu bibliograficznego gromadzącego informacje o dorobku polskich naukowców i jednostek naukowych.

Szukamy ludzi dyspozycyjnych, kreatywnych i śmiałych w prezentowaniu własnych pomysłów. Doceniamy chęci spełniania ambitnych celów oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Cenimy wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi. Umożliwiamy realizację prowadzonych przez nas projektów także w niepełnym wymiarze godzin dopasowanym do planów studiów dziennych.

Dołącz do nas jeśli:

1. Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów.
2. Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w
mowie i piśmie.
3. Jesteś osobą otwartą i komunikatywną, która potrafi budować długofalowe
relacje.
4. Interesują Ciebie zagadnienia wydawnicze i/lub e-commerce.

Czym będziesz się zajmować:

1. Stałą współpracą i rozwiązywaniem bieżących problemów Klientów systemów
informatycznych.
2. Wsparciem technicznym w zakresie obsługi systemów informatycznych.
3. Prowadzeniem indywidualnych szkoleń przed i po sprzedażowych z obsługi
systemów informatycznych.
4. Wsparciem merytorycznym Klientów firmy.

Oferujemy:

1. Pracę w stabilnej firmie.
2. Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych i spełnienia ambitnych celów.
3. Możliwość dołączenia do młodego, dynamicznie rozwijającego się zespołu.
4. Wsparcie oraz przekazanie wiedzy od naszych Ekspertów.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Index Copernicus International to w 100% polska firma o międzynarodowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa