Opiekun​​ Klienta ​​Biznesowego​​ z ​​językiem ​​niemieckim​​ - ​​CSR​ ​with​ ​German

Arrow

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Arrow - amerykański potentat branży elektronicznej znajdujący się na liście Fortune 500, z siedzibą w ponad 90 krajach, do nowo otwartej lokalizacji w Olivia Business Center w Gdańsku poszukuję kandydatów na stanowisko:

Opiekun ​​Klienta ​​Biznesowego ​​z ​​językiem​​ niemieckim​​ - ​​CSR ​​with​​ German

Lokalizacja: Gdańsk, Olivia Business Centre

Jeśli lubisz pracę z klientem, chcesz być jednym z pierwszych pracowników firmy w Trójmieście, mieć możliwość implementacji nowych procesów, wpływ na budowę nowych struktur i duże szanse na rozwój, nie zastanawiaj się ​​aplikuj!

Bardzo ważnym elementem przy każdej sprzedaży jest obsługa i opieka nad Klientem po złożeniu zamówienia. Twoim głównym obowiązkiem będzie wsparcie naszego zespołu sprzedażowego poprzez stały kontakt i proaktywne rozwiązywanie wszelkich problemów naszych Klientów po złożeniu zamówienia. Będzie to od Ciebie wymagało ciągłego kontaktu telefonicznego oraz mailowego zarówno z Klientem jak i z wewnętrznymi działami naszej Firmy. Jeśli jesteś osobą z pozytywnym nastawieniem, zorientowaną na rozwiązywanie problemów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych - będziesz idealnym kandydatem na to stanowisko.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Członkostwo w programie Multisport, z systemem kafeteryjnym My Benefit,
  • Wyjazd na szkolenie wstępne do jednej z placówek na terenie Niemiec,
  • Praca w wewnętrznymi dziale firmy Arrow, od poniedziałku do piątku, godziny pracy 8-16 / 9-17,
  • Młode i dynamiczne środowisko pracy,
  • Przyjazna atmosfera w nowo budowanych strukturach firmy.

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa posprzedażowa klienta biznesowego (mail, telefon)
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, głównie działem sprzedaży i logistyki
  • Przygotowanie raportów
  • Dbanie o jakość usług oferowanych przez Arrow i satysfakcję klientów

Wymagane​​ umiejętności​​ i ​​doświadczenie:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 oraz języka angielskiego w stopniu min komunikatywnym,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży,
  • Odpowiedzialność,
  • Komunikatywność,
  • Obsługa MS Office

Aplikuj poprzez przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim z załączoną klauzulą: "I hereby agree for processing the following personal information strictly for recruitment purposes in accordance with the regulation regarding the protection data passed on the following date: 29.08.97r. Dz. U. nr 133 poz. 883".

O​​NAS

Arrow Electronics to globalny dostawca komponentów elektronicznych, usług i rozwiązań dla przemysłu i użytkowników komercyjnych.

Jako firma należąca do prestiżowego grona Fortune 500, Arrow zatrudnia 18 500 pracowników na całym świecie. Poprzez globalną sieć ponad 460 punktów w 85 krajach Arrow współpracuje z ponad 100 000 partnerami, tak producentami jak i klientami indywidualnymi.

Dzięki usługom najwyższej jakości Arrow łączy swoich klientów i dostawców - światowych liderów branży technologicznej.

Prezentacja firmy

Arrow Electronics to globalny dostawca komponentów elektronicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting