Opiekun/ka osób starszych

Promedica_Care Sp. z o.o.

Niemcy, Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 34.200 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Praca dla STUDENTA / Praca na WAKACJE

ATRAKCYJNA PRACA NA WAKACJE

PRACUJ JAKO OPIEKUNKA SENIORÓW W NIEMCZECH LUB ANGLII

Studiujesz, uczysz się w szkole policealnej i chciałabyś podjąć wakacyjną pracę?

Nic prostszego, poszukujemy otwartych i empatycznych osób, z gotowością do pracy za granicą.

  • Załatwiamy wszystkie formalności i opłacamy dodatkowe ubezpieczenie.
  • Gwarantujemy transport, zamieszkanie i wyżywienie.
  • Dajemy Ci 24-godzinne wsparcie telefoniczne.

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • status ucznia/studenta;
  • doświadczenie w opiece (np. rodzinne);
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ.

  • Posiadamy największą na rynku bazę ofert pracy!
  • Zaufało nam już 33.000 Opiekunów, a co 4. osobę poleciła nasza zadowolona Opiekunka.
  • Rekrutujemy na terenie całej Polski!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ lub bezpośredni, telefoniczny kontakt z naszymi biurami:

Oddział Gdańsk - tel. 517 176 292

Oddział Elbląg - tel. 797 169 928

Oddział Olsztyn – tel. 502 913 360

Oddział Giżycko - tel. 502 626 445

Oddział Mława – tel. 517 175 036

Oddział Białystok - tel. 502 626 447

Oddział Warszawa – tel. 506 289 039

Oddział Płock – tel. 519 690 460

Oddział Siedlce – tel. 502 913 156

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej:

Prezentacja firmy

Promedica Care Sp.z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w świadcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna