Opiekun/ka /Fordingbridge/ spotkanie z pracodawcą 8-9 grudnia Warszawa

Prowork.PL

Fordingbridge / hrabstwo Hampshire, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy w Anglii jako Care Assistant? Skontaktuj się z ProworkPl i umów na spotkanie z pracodawcą brytyjskim w Warszawie w dniach 8-9 grudnia 2016. Świetna oferta pracy w domu opieki w Fordingbridge/ hrabstwo Hampshire od stycznia 2017. UWAGA: pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii oraz gwarantuje bezpłatny transfer z lotniska do miejsca pracy! Care assistant jobs in care homes UK. Apply now!

Brytyjski pracodawca, klient ProworkPL zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami starszymi w domu opieki w Fordingbridge / hrabstwo Hampshire. Świetna lokalizacja położona około 45 minut drogi od pieknęgo nadmorskiego miasta Bournemouth.
Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.

Wymagania

Okres pracy: kontrakty minimum roczne
Wynagrodzenie: 7.40-8.00 funtów / godz. brutto w zależności od doświadczenia
Zamieszkanie: zapewnione, koszt 60 funtów tygodniowo
Praca stała - etat (48 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach
Pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii oraz zapewnia transfer z lotniska do miejsca pracy (koszt biletów zostanie odliczony przez pracodawcę z pierwszych trzech wypłat)
Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto dostępne inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i tych przebywających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim i rejestrację na naszej stronie. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia